🌼 SOUTĚŽ 🌼
Eko-friendly hrneček na kávu, čaj či studený nápoj, který si můžete vzít všude s sebou. 😍 Je vyroben z porcelánu a vršek je silikonový, aby vám pití udržel teplý nebo naopak studený co možná nejdéle. 😇

10 důvodů, proč miluji blogování

Přemýšlela jsem nad dalším článkem, a aby to nebylo pořád dokolečka, tak jsem chtěla něco, co tu ještě nebylo. A tak mě napadlo napsat tento článek. Říkala jsem si, že už to určitě někdo psal. Googlila jsem, a světe div se, asi jsem v Česku první. 🙂

1. Můžu si kamkoliv vzít notebook nebo bloček s tužkou a psát. Jako třeba právě teď. Píšu v autě cestou na dovolenou. Kdykoliv mě napadne myšlenka, hned ji realizuji. A to mě baví.

2. Vytvářím si tím svůj vlastní svět, kde se můžu úplně uvolnit a být prostě svá. A nic ani nikdo mi do něj nezasahuje. (myšleno v tom smyslu, že mi nikdo nemůže říkat, co mám/nemám/můžu/nemůžu psát)

3. Naučila jsem se lépe s počítačem i aplikacemi. Těch nervů, když mi nešla wi-fi, a to vždycky právě v momentě, kdy jsem psala nějaký článek. V tu chvíli jsem byla nejen blogující tvor, ale i opravář. Taky jsem se naučila lépe třeba s Wordem, což se hodí do školy. Dokonce, pro mě překvapivě, umím lépe i s Instagramem.

4. Když jsem začínala blogovat, tak jen proto, abych si ověřila, jestli se to třeba alespoň někomu bude líbit. A to je díky zpětné vazbě možné. Moc vám děkuji za ohlasy. 🙂

5. Vždycky, když přijdu na blog a zjistím, že je třeba nějaká větší aktivita v komentářích nebo větší návštěvnost, tak mám automaticky dobrou náladu.

6. Psaním blogu si člověk neskutečně utříbí myšlenky a srovná věci v hlavě.

7. To, co napíšu se dostane k cílové skupině, která na to poté může reagovat, kdežto v normálním životě, když někomu své názory říkám, nemusí jim rozumět nebo ho nemusí ani zajímat.

8. Je to skvělý odpočinek a relax. Po náročném dni není nic lepšího než se ponořit s šálkem kávy nebo čaje do světa písmenek.

9. Díky blogování jsem se seznámila se super lidmi, kteří jsou třeba naladěni na stejnou vlnu a v reálu bych nikdy neměla ani malinkou šanci je poznat, protože jsou ze všech různých koutů světa.

10. A poslední důvod je ten, že sice nejsem bezchybná, ale ten pravopis se určitě o dost zlepšil. :-DA proč milujete blogování vy?

Zdroj fotky: vlastní galerie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.