Recenze na broskvovou tvářenku Essence

Já a mamka máme takový zvláštní dar od Boha nebo možná trest za něco od ďábla, to nevím, ale cokoliv si jedna z nás oblíbí z kosmetiky, tak dříve nebo později přestanou vyrábět nebo dovážet nebo zkrachuje celá společnost. Naposledy se mi to stalo u tvářenky silky touch od Essence v odstínu 20 babydoll. Byla to krásná broskvová barvička, ale bohužel, když mi tvářenka došla, tak jsem zjistila, že mají už jen nějakou jinou řadu – satin touch. Předpokládala jsem, že to bude hodně podobné, tak jsem si jednu z tvářenek koupila – satin touch v odstínu 20 satin love. No a jaké jsou mé dojmy se dozvíte, když se začtete dál.
Popravdě musím říct, že babydoll byla lepší. Takže cokoliv budu psát o satin love se nevyrovná mé předešlé tvářence. Je možný, že to je třeba tím, že jsem byla na tu starou už zvyklá. Jenže tuhle mám přes měsíc a pořád je to nic moc. Co ale musím vypíchnout na té nové tvářence je takový lehký šimr. Je to jako by byla smíchaná s troškou rozjasňovače. Moje stará tvářenka v sobě měla třpytky a to mi zas až tolik nevyhovovalo.
Co se týče konzistence, tak ta je klasicky pudrová. Nepráší, ale je lepší si jí nanášet méně, jelikož ta tvářenka je šíleně výrazna a drží jako přikovaná. Zkoušela jsem to vždycky předělat jiným štětcem, tak jako rozblendit, ale ani se to nehlo. Dobrou zprávou ovšem je, že takto výrazná vydrží na obličeji asi půl hodiny. Potom po tvářence nezbydou ani památky. Nevím, jak je to možné, ale bohužel to tak fakt je.
Přijde mi i docela hloupé, že tvářenka vypadá jako broskvová, což je super barva, protože ta barva sluší každému typu pleti a hodí se ke každému typu líčení. V obalu tak vypadá, ale na tvářích je hnědá v kombinaci s červenou. Není to moc hezká barva. Je ale fajn, že se mi hodí ke rtěnce, takže to beru jako plus. Bohužel to ale není můj favorit a to bývám s kosmetikou, kterou si kupuju spokojená vždycky.
Pokud máte nějaký typ na tvářenku v broskvovém odstínu od značky, která netestuje na zvířatech, tak se nebojte mi napsat. Budu jedině ráda.

Zdroj fotek: vlastní galerie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.