Recenze na levandulové produkty od Manufaktury

Už delší dobu se chystám na recenzi těchto dvou produktů s příměsí levandule od Manufaktury. Jeden z nich je na stránkách Manufaktury označen jako bestseller a ten druhý byl koupen spíše na zkoušku. Jak si produkty vedly? Dozvíte se, pokud budete číst dál.
Ještě než se dostanu k samotné recenzi, bych si chtěla moc pochválit tuto kosmetickou taštičku od značky Kipling. Dělá mi společníka na všech mých letošních prázdninových cestách, a to proto, že se do ní vejde všechna moje kosmetika. Konečně nemusím řešit, kam to všechno dám jako předešlé roky. 🙂
Pečující krém na ruce a nohy s vřídelní solí, bambuckým máslem a levandulí – bestseller
Krém už mám skoro rok. Koupila jsem si ho namátkově. Hlavně kvůli vůni, která je převážně cítit po levanduli (jež mimochodem uvolňuje svalové napětí), a to je pro mě osobně hodně příjemná vůně. Nosila jsem ho jednu dobu pořád v kabelce, teď ho vozím spíš už jen na cesty, protože balení jsem hodně zničila a je dost chatrné, tak nechci, aby mi někde vytekl.
Konzistence je jemná (není hutná jako třeba Nivea). Lehce se rozstírá. Zanechává příjemný svěží pocit a zjemňuje pokožku, za čímž stojí hlavně bambucké máslo, které krém obsahuje. Řekla bych, že na nohy to úplně není – pokud tedy nevydržíte třeba hodinu sedět a nohy mít nahoře. Tím, že je pokožka na nohách tvrdší oproti té na rukách, tak se krém hůř vstřebává a vzniká docela silný mastný film. Ale na občasnou masáž u televize je to fajn. Na rukách film nezanechává vůbec.
Celkově jsem s krémém opravdu spokojená. Rozhodně si ho koupím znovu.
Zklidňující SOS gel proti akné s levandulí, vřídelní solí a hřebíčkem
Stejně tak jako krém jsem si i tento produkt koupila náhodou. Říkala jsem si, že když jsou všechny produkty od Manufaktury přírodní a mně na akné zatím nic nezabralo, tohle by mohlo. Bohužel se zázrak nekonal. Přesto, že produkt obsahuje esenciální oleje například z hřebíčku nebo tea tree, což jsou bylinky známé právě tím, že pomáhají při akné, tak na moje pupínky je to pořád málo.
Produkt mám asi dva měsíce a aplikuji ho denně i několikrátPupínky by měly látky obsažené v produktu vysušit, ale to se neděje. Co můžu vypíchnout, abych produkt jen nehanila, docela dobře zabírá na štípnutí od hmyzu. Taky mi v balení téměř nic neubylo, což je taky určitě super – produkt dlouho vydrží.
Jaké máte zkušenosti s produkty z této levandulové řady vy? Je nějaký výrobek, který stojí za vyzkoušení? 🙂

Zdroj fotek: vlastní galerie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.