když pořádný diář, tak dreamer

Před pár týdny se mi do rukou dostal diář na rok 2017/2018 – diář určený studentům. Zrovna jsem nějaký hezký diář potřebovala a navíc jsem se začala okrajově zajímat o bullet journaly, které jsou teď hodně v kurzu. Pokud nevíte, o co jde, doporučuji vám navštívit blog Míši, která všechno vždycky moc krásně napíše a seznámí vás s tajemstvím bullet journalů raz dva. 🙂

Dreamer jsem si tedy za ty týdny, co ho mám, stihla ozkoušet. Tak vám k tomu mohu napsat svůj názor a poznatky, a hlavně vám i pomoci s výběrem diáře, protože věřím, že mnoho z vás jej ještě nemá a jeho koupě vás teprve čeká – třeba za peníze k Vánocům.

Design je naprosto úžasný, jak si můžete povšimnout na fotkách. Je jednoduchý, minimalistický, ale to není vše. Můžete si diář vyzdobit podle sebe. Já jsem se do tvoření zatím nepustila, chtěla jsem vám diář ukázat čistý, ale vrhnu se na to a už se doopravdy těším. 🙂 Pro tvořivé snílky je diář jako šitý na míru.

Počkat… Snílky? O těch tu přece nikdo nemluvil, nebo jo? Název Dreamer, anglicky snílek, napovídá o tom, že diář vám bude nejen pravou rukou v tom, abyste na něco nezapomněli, ale zároveň vám bude připomínat vaše sny, tužby a přání. Pomůže vám k tomu, aby se vám splnilo to, po čem toužíte, ale neumí to sám, musíte se s ním skamarádit a potom už to půjde hladce.

Kromě různých otázek, které na vás čekají na začátku, jež by si v životě měl každý položit (jaké jsou vaše osobní hodnoty, životní úspěchy, životní vize…), je každý měsíc prokládán kontrolami, zda se vám vaše sny plní. Dreamer vám pomůže i s tvorbou návyků, můžete si do něj zapisovat své nápady a na konci měsíce všechno jednoduše shrnout.

Na úplném konci diáře vás čeká roztomilá přihrádka na samolepky, které si můžete dokupovat buď přímo na e-shopu nebo si vkládat do přihrádky své vlastní. Já mám mimo samolepky i washi tapes, které používám na nalepování fotek a zdobení diáře. Zakoupíte je třeba v Tigeru nebo na internetu. 🙂

Pokud nejste student nebo jednoduše nechcete diář studentský (což je pochopitelné, když je leden), tak nezoufejte, jelikož Dreamer se dá sehnat v různých podobách! Nechybí proto ani Dreamer pro rok 2018. Ale rychle, zbývá pár posledních kusů!

Zdroj fotek: vlastní galerie

 

7 komentářů on když pořádný diář, tak dreamer

 1. Lenn
  4.1.2018 at 18:12 (11 měsíci ago)

  Já se s těmihle typy diářů teprve sžívám, většinou jsem mívala ty klasické, kde byly napsané týdny a ke každému dni pár řádků 🙂 letos mám poprvé motivační a to jen proto, že jsem ho vyhrála. Zalíbil se mi a teď si do něj píšu skoro vše, takže nemít ten vyhraný, tenhle by mě určitě zaujal 🙂

  LENN

  Odpovědět
 2. L.
  4.1.2018 at 20:57 (11 měsíci ago)

  Moc pěkný diář! 🙂 Kdybych o tom věděla dříve, tak bych si vybrala tento :), ale mě vybíral přítel k Vánocům se vzorem Berlína, kde jsme byli na dovolené :).

  http://shardofdreams.blogspot.cz

  Odpovědět
 3. stuprum
  4.1.2018 at 23:08 (11 měsíci ago)

  Těším se na vlastního dreamera, kterého si objednám z netu za nepřekonatelnou cenu 10 euro plus poštovné. 🙂

  Odpovědět
 4. Wex
  5.1.2018 at 15:20 (11 měsíci ago)

  Já jsem na Vánoce dostala motivační diář od Acupofstyle a jsem z něj nadšená. Je v něm spousta plánovačů, má nádherný design a motivační texty jsou moc hezky napsané. Možná mi na něm jen trošku vadí ta velikost a váha. Dreamer mě upřímně moc nezaujal, ta obálka je taková nijaká, jsem asi zvyklá na barevnější kousky.

  Odpovědět
 5. Lenka
  5.1.2018 at 16:25 (11 měsíci ago)

  Také už mám diář, který mě zaujal na první pohled. Tento vypadá také moc pěkně

  Odpovědět
 6. Andey
  7.1.2018 at 18:59 (11 měsíci ago)

  Já mám na rok 2018 diář od Cup of style, který je naprosto skvělý. Takže já už mám taky svého oblíbence.

  Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.