World of Beauty & Spa – návštěva výstavy, nově objevená cruelty free kosmetika

Už skoro rok trvá má štěstěna ve výhrách v různých soutěžích. Vstup na výstavu World of Beauty and Spa jsem vyhrála a to hned třikrát. Ne, že bych se účastnila tří soutěží, ale vyhrála jsem tři volné vstupy. Jeden jsem věnovala paní, která měla na tuto výstavu také namířeno, a dva jsme si rozdělili s přítelem. Asi chápete, že z toho nebyl zrovna nadšený, ale co by pro mě neudělal, že?

Najdete mě na Instagramu! 🙂

Výstava se konala uplynulý víkend 16. – 17. března na výstavišti v Letňanech. Nechci tvrdit, že jsem si to neužila, ale mé nadšení nebylo tak velké, jak jsem původně očekávala. Zkaženou náladu způsobil i fakt, že jsem v pátek (16. března) strávila v nemocnici s přítelem. Myslela jsem si, že nikam nepojedeme a byla jsem s tím i smířená. Naštěstí dopadlo všechno dobře (přítel je zdravý, to je hlavní 🙂 ) a my se tedy až nastávající den rozjeli do Prahy, vstříc stánkům s dekorativní a pečující kosmetikou. Mimo jiné se na výstavě konaly i soutěže, mohli jste se nechat namasírovat a výjimkou nebyly ani stánky s dobrůtkami, které jsem si také přivezla domů na ochutnávku.

Docela mě zklamalo chování paní u stánku značky Purity Vision. Vyhrála jsem lístky na jejich instagramovém profilu a k tomu jsem si měla na místě vyzvednou bambucké máslo. Paní na mě koukala jako na zjevení, ptala se mě na jméno, co jsem přesně vyhrála, jak to byl zabaleno. Byla nepříjemná, pak mi řekla, že nemůže jména výherců najít a to prý sama soutěž vyhlašovala. Nakonec se zdařilo a bambucké máslo mi podala se slovy ‘Na shledanou.’ Ani jsem se tedy po stánku nerozhlédla a bohužel mi něco podobného psala i holčina, která také vyhrála. Byla naprosto nešťastná z jejich chování. Upřímně, i když mám výrobky od nich opravdu ráda, tak takové chování mě od koupi něčeho dalšího od nich odradilo a kokosové oleje budu nakupovat už jen od značky Sense Coco. Od kterých jsem si přivezla chipsy, které jsou výborné.

Celá výstava podle mě nestála moc za to. Stánky s dekorativní kosmetikou nabízely značky, o kterých jsem nikdy neslyšela. Podle ceny i vzhledu soudím, že to byly věci objednané z Alliexpressu. Taky mě zarazil stánek se zdravotnickou obuví, která rozhodně nebyla beauty a natož spa. Avšak radost jsem si udělala nejen chipsy u Sense Coco, ale i bombami do koupele, které vyrábí ručně pan J. Kolář. A naprostou jedničkou byl stánek Infinity Makeup. Slečna mi podala letáček, které si jindy neberu, protože co s nimi, ale na této výstavě mi to přišlo hloupé. Všimla jsem si, že tato kosmetika vlastní HCS certifikát je veganská a zbavená parabenů. Otočila jsem se na podpatku a pelášila zpátky ke stánku, kde jsem si hned za asistence hostesky zkusila makeup, který jsem sháněla (můj mi dochází). Sedl mi a můžu říct, že jsem spokojená. Není tolik krycí, jak bych si představovala, ale příjemně se roztírá, nedráždí pokožku a na pleti není vůbec cítit.

Nechci znít nespokojeně nebo nevděčně. Jsem ráda, že jsem se této výstavy mohla zúčastnit, prozkoumat kosmetické novinky a odvézt si pár produktů domů, ale asi bych si lístek nekoupila. 🙂

Navštívili jste někdy podobnou výstavu? Máte to v plánu?

Zdroj fotek: vlastní galerie

6 komentářů on World of Beauty & Spa – návštěva výstavy, nově objevená cruelty free kosmetika

 1. Anička
  24.3.2018 at 13:43 (5 měsíci ago)

  Purity Vision mám také ráda, ale koukám že přístup tedy nic moc :/ Ty chipsy vypadají chutně 🙂

  TheWayByA

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   28.3.2018 at 18:13 (5 měsíci ago)

   Byly skvělé! 🙂

   Odpovědět
 2. V3ronika♥
  24.3.2018 at 19:15 (5 měsíci ago)

  Ty bomby do koupele miluji 🙂 přijdou mi super a kupuji si je na Vánočních trzích. Co se týče lipsmackeru mám jich tunu a už nějaké i prodávám na vinted xD

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   28.3.2018 at 18:13 (5 měsíci ago)

   Já mám jeden velký a pár jich má ségra. Je to značka s HCS certifikátem, jediná, kterou jsem za celou výstavu potkala znala ji. 🙂

   Odpovědět
 3. L.
  26.3.2018 at 13:44 (5 měsíci ago)

  Já navštívila jednou jednu výstavu a nebyla jsem z ní nadšená :D. Škoda, že paní má takovýhle přístup… :/ ale bambucké máslo jsme nedávno kupovali domů a je super :)).

  http://www.shardofdreams.blogspot.cz

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   28.3.2018 at 18:14 (5 měsíci ago)

   To máslo použiju na sambuku (tuhý šampon), tak jsem na to zvědavá. Taky i na to, jestli bude stačit. 😀

   Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.