Recenze – Balzám Hibiskiss Crazy Rumors

Po veledlouhé době jsem tu konečně s kosmetickou recenzí. Přiznám se, že mě moc recenze psát nebaví, ale vás baví číst, takže jsem využila toho, že jsem jeden kosmetický poklad vyhrála. Poslední dobou mám na výhry v soutěžích nějaké neobvyklé štěstí. Přihlásila jsem se do soutěže o Polaroid – vyhrála jsem ho, teď o balzámek a také mě potěšila výhra. Nyní soutěžím o kokosový olej, že bych tedy opět vyhrála? Uvidíme!

Recenze – Balzám Hibiskiss Crazy Rumors

Nicméně tu nejste dnes od toho, abyste se zabývali mým soutěživým duchem, ale abych vám představila, troufám si říct, mého největšího oblíbence v tomto nepřívětivém počasí. Balzám na rty od Crazy Rumors s lehkým zabarvením v nahnědlém (měděném? barvy mi nikdy nešly) odstínu. Jsem neskutečně ráda, že mi Kristinka zaslala zrovna tento balzám, protože mi odstín opravdu sedl.

PŘED nanesením

PO nanesení

Množství a vůně

Produktu je opravdu hodně, i když se to nemusí na první pohled zdát (na obale se píše 4.4 ml), ale dám ruku do ohně za to, že i když ho budu nanášet každý den, tak mi do konce zimy vydrží. A hned si koupím další. Mám zálusk na Apple Spice a Bee My Honey. Který se zamlouvá vám?

Co se týče vůně, tak mně se líbí moc. Je nasládlá a cítíte ji chvíli i na rtech, ale ne tak dlouho, aby vás začala otravovat. To dělá hodně balzámů a mně to vždycky strašně štve. Přítelovi se naopak moc nezdá, ale znáte to. Chlapi tomu nemůžou nikdy rozumět! 😀

Výdrž

Na rtech mi přijde, že balzám vydrží věčnost. Přežije pití i jídlo. Maximálně lehce ztratí na barvě, ale když si rty promnete, tak ho pořád cítíte. To ovšem neznamená, že je to nějaký film. Naopak. Po nanesení chvíli balzám cítím (jak v nose, tak na rtech :-D), ale během chvíle si na něj ani nevzpomenu. Jsem tak ráda, že jsem ho vyhrála, protože bych ho podle mě nikdy nevyzkoušela.

Kvalita

Už víte, že je balzám zbarvený, voňavý a vydrží dlouho, ale je vůbec účinný? Nevím, jestli dělám chybu, ale pokud na sobě má produkt králíčka (leaping bunny – mezinárodní certifikát týkající se záruky o netestování na zvířatech), tak v něj věřím víc, než kdyby ho neměl. Když si dá firma práci s tím, aby certifikát získala, tak jí musí zákonitě záležet i na kvalitě produktů, no ne? 🙂 V balzámu tedy najdete bambucké máslo, makadamiový olej, olivový olej, kandelia vosk, sojový vosk, karnaubský vosk, jojobový olej, přírodní aroma, vitamín E, minerální UV filtr, přírodní barvivo a stévii. Žádné umělé složky, ale čistá příroda. Rty jsou díky těmto složkám hydratované, a už si ani nevzpomenu, kdy naposledy jsem měla rty popraskané nebo se mi výrazněji loupaly.

Cena: 109 Kč

A jsme u konce recenze na mou výhru. Je možný, že mě balzám těší víc než Polaroid? 🙂 Asi je to tím, že s ním moc neumím a nanést si balzám na rty není zase až taková věda. Vědou je najít ten správný, který vám sedne. Třeba i díky soutěži. Už jste našly ten svůj?

8 komentářů on Recenze – Balzám Hibiskiss Crazy Rumors

 1. stuprum
  17.1.2018 at 19:23 (1 rokem ago)

  Radím ti jako kolegyňce – používej balzámy, které se líbí tvému boyfriendovi. 🙂

  Odpovědět
 2. neverbealone
  18.1.2018 at 14:49 (1 rokem ago)

  Páni vyhrála si polaroid? Tak to moc gratuluju, to si musela mít extrémní radost 🙂 taky jsem uvažovala, že bych si jeden pořídila, ale nevím, jestli mám zase tak dobrý cit na momenty, které bych zrovna prostřednictvím tohoto formátu fotek chtěla zachytit.
  Balzám vypadá fajn, ale já nemám ráda tyto “zabarvující” balzámy. Od balzámu chci hlavně vyživení pro suché rty, pokud chci barvu použiju rtěnku 😀 Proto si zásadně kupuji bezbarvé.

  Odpovědět
 3. Adela
  20.1.2018 at 19:49 (1 rokem ago)

  Já sice už nějaký ten rok nedám dopustit na Carmex, ale tenhle vypadá taky skvěle! 🙂

  Odpovědět
 4. Anička
  21.1.2018 at 17:00 (1 rokem ago)

  Polaroid jako výhra by se mi také moc líbil 😀 Gratuluji! Ten balzám je moc pěkný, ale já si moc rty nemaluju a když už jo, sáhnu po matných rtěnkách 🙂

  http://www.thewaybya.blogspot.cz

  Odpovědět
 5. Ronnie
  23.1.2018 at 10:08 (1 rokem ago)

  Vypadá moc dobře a moc hezky fotíš,páni =)

  Odpovědět
 6. RommieMax Blog
  14.2.2018 at 14:21 (1 rokem ago)

  Vaaau tak tento som ešte od crazy rumors nevidela ma teda krasnu farbu, ja momentálne mám príchuť cola a strašne pekne vonia a výborne sa aj o pery stará takže som tiež spokojná:) a gratulujem k výhre to vždy poteší:) Inak dakujem za pekny komentár a už ta sledujem lebo máš pekný blog:)

  Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.