Proč nečtu některé články | Otravné zvyky bloggerů #1

články

Během týdne přečtu desítky i stovky článků na různých blozích. Setkávám se s úžasnými články, které mi něco přinášejí i do života. Mám ráda i články, které jsou spíš oddechové a nenáročné, klidně s kapkou humoru. Některé blogy pohladí i na pohled a z těch si beru inspiraci, co se týče vzhledu blogu. Čas od času ale narazím i na věci, které mi vadí a otravují mě.

Proč nečtu některé články | Otravné zvyky bloggerů #1

Příliš krátké články

Občas není na škodu napsat kratší ale o to kvalitnější článek. Na delší čtení musí být čtenář správně naladěn. Krátký článek zaujme i náhodného kolemjdoucího. Trochu si otestuje styl psaní a zjišťuje tím, jestli danému blogu přišel na chuť. Ale ze dvou vět se to poznat nedá. Bohužel se tenhle nešvar netýká začátečníků. Mini články vídám i u populárních bloggerek. Nejlepší je, když jsou tyhle typy článků obohaceny o 150 fotek na jedno brdo. Nebaví vás psát, ale chcete i přesto něco přidat, aby váš blog “nezemřel”? Věřte, že zemře ještě dřív.

Příliš dlouhé články

Dva protipóly, ale ani jeden z nich není to pravé ořechové. Upřímně mi dlouhé články zas až tak nevadí. Občas se přistihnu, že jsem doslova lapena do řádek, ale někdy přeskakuji odstavce a modlím se, abych už byla u konce. Jsou bloggeři, kteří umí psát dlouhé a chytlavé články, ale na tento typ psaní musí mít člověk talent. Pokud se jedná o jednolitý text bez jediného odstavce, odlišného typu písma a obrázků, tak blog z 99 % zavírám a opouštím bez zanechání komentáře.

Problémy s okomentováním článku

Kuří oko čarodějnice, roh z jednorožce, tři vlasy děda Vševěda, vyřešení Einsteinovy hádanky a můžete okomentovat článek. Jsou stránky (jako Wix), které nenabízejí možnost okomentování článku bez předešlé registrace. Jenže takový blog na Blogspotu nabízí možnost zadání dvou věcí – jméno a adresa webu. I přesto většina bloggerů tuhle funkci svým čtenářům nenabízí. Zkuste jim to ulehčit. Přijdete tím o komentáře, protože ne každý je trpělivý si zakládat účet, aby poté mohl komentovat vaše články. Někdy se může stát, že už se čtenář po téhle zkušenosti na váš blog už nevrátí.

Vyskakující okna

Jsem na blogu poprvé a po několika vteřinách na mě vyskočí okno s tím, abych blog začala sledovat na Instagramu, olajkovala ho na Facebooku nebo zadala svůj email. Vždyť ještě ani nevím, jestli se mi ten blog vůbec líbí! Delší intervaly, dámy a pánové. Tímhle odradíte spoustu lidí, kteří se mohli stát vašimi pravidelnými návštěvníky.

Vyšperkovaný design

Některé blogy jsou opravdu krásné. Každému se samozřejmě líbí něco jiného, ale já jsem vyloženě odpůrce některých interaktivních prvků. Blikajícím písmenům a pixelkám už dávno odzvonilo. Přijde mi, že tenhle typ lidí, který měl dříve vytapetovaný blog pixelkami, má potřebu si tenhle oldschool kompenzovat v podobě různých posuvných oken, která různě jezdí a překrývají se jako špatná prezentace v PowerPointu. Blog, kde se nedá orientovat, také odradí spoustu lidí.

Závěrem

I na mém blogu by se našlo spoustu chyb. Hodněkrát jsem se dozvěděla, že mé logo vypadá jako úterý, jeden článek na stránku je málo, rubriky v angličtině nejsou zrovna ideální, když jsou články psané v češtině a tak dále. Je důležité se nad konstruktivní kritikou zamyslet a i když s ní třeba nesouhlasíte, podívat se na věci s odstupem. Já plánuji úplně změnit vzhled, přepsat rubriky a možná přidat i víc článků na úvodní stránku. Snadnější orientace, kvalitní obsah a nevtíravost, jsou jen začátkem pro oslnivý blog. Vsadím boty, že najdete sami své důvody, proč z některých blogů berete nohy na ramena.

Mohlo by vás také zajímat:

Typy pisálků | Otravné zvyky bloggerů #2

Zdroj fotky: vlastní galerie

52 komentářů na příspěvku: Proč nečtu některé články | Otravné zvyky bloggerů #1

 1. Lucie
  4.2.2019 16:02 (Před 1 rokem)

  Co mě osobně poměrně rychle odradí, jsou malé či nekvalitní, fotky vyfocené mobilem nebo desetkrát se opakující fotka jednoho produktu (nebo samotné blogerky) z téměř stejného úhlu. Nechci aby to vyznělo namyšleně, ale já si na fotky docela potrpím, a když zavítám na blog, kde mě z fotek bolí oči, tak hned mizím a často ani nečtu text.
  Jaké jsou tvé oblíbené blogy? Sháním inspiraci, co stojí za to číst. 🙂

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   5.2.2019 14:49 (Před 1 rokem)

   Tyhle fotky mi take vadí. Lepší než rozmazaná divná mini fotka je použít ilustrační fotku z pixabay apod.
   Mám ráda Apres Chic, ale poslední dobou se její fotky také dost opakují. Obsah se mi zdá fajn. 🙂
   Pak mám ráda blogy Dva zelenáči, Timka blog, Igelitku si neprosím, Somromi… Našla bych jich ještě víc, ale tohle jsou první, které mě napadly. 🙂

   Odpovědět
 2. excessivemind
  4.2.2019 16:05 (Před 1 rokem)

  S těmito body souhlasím, navíc, u krátkých článků je těžké reagovat, protože ráda reaguji více “do hloubky” než jen “krásné fotky” (a když to napíšu, chci přidat něco víc prostě). Občas se mi nelíbí i takový hodně primitivní design, kde člověk nekouká, co kam, nebo nepracuje správně s poměrem fotek a jsou spláclé nebo jinak deformované (jestli chápeš) a jednoduše to pak vypadá hrozně. Fakt moc pěkně sepsané 🙂

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   5.2.2019 14:50 (Před 1 rokem)

   Děkuji. 🙂

   Odpovědět
 3. Gabux
  4.2.2019 16:31 (Před 1 rokem)

  Tak tenhle článek s čistým svědomím podepisuji 😀
  Jen mně teda zase vadí nutnost vyplňování emailu na to, abych mohla okomentovat. Radši bych komentovala normálně přes google nebo jen vyplnit jméno, popřípadě blog. Ale bez emailu. O:)

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   5.2.2019 14:50 (Před 1 rokem)

   Myslím, že bez emailu to na WordPressu nejde. 🙂

   Odpovědět
 4. Míša Šislerová
  4.2.2019 16:38 (Před 1 rokem)

  Vyskakující okna mi teda pijou krev, to fakt nemám ráda 😀 Přesně jak říkáš, jak po 3 sekundách mám vědět, zda se mi blog líbí? Pokus ale na mě vyskočí se stažením ebooku, není to tak hrozné, ale stejně to nemám ráda. Já sice někdy píšu dlouhé články, ale jak píšeš ty – dávám spoustu fotek, snažím se co odstavec to fotka, různé věty zvýrazňuju 🙂 A ještě se vyjádřím k prvnímu bodu, nesnáším články o ničem. Jako chápu, že je venku hezky tak jste si to museli vyfotit, ale co my čtenáři s tím? :/ Tohle moc nemusím. Ale jinak super článek 🙂

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   5.2.2019 14:50 (Před 1 rokem)

   Děkuji. 🙂

   Odpovědět
 5. Boudicca
  4.2.2019 17:17 (Před 1 rokem)

  Úterý! Heh, to je srandovní. 🙂 Logo máš náhodou moc pěkné a jednoduchý design je také fajn. Článek je sice na stránce jen jeden, ale v horních políčkách vidím odkazy na dalších 5. Já bych teda spíše lobbovala za větší pole na zadávání komentáře, abych jej viděla celý a ne jen první dva řádky. Ale možná je to nastavením mého počítače?

  Já budu ukázkový příklad bloggera s příliš dlouhými články, ale když už se nějakému tématu chci věnovat, tak to beru důkladně o od podlahy. Však ani od nikoho nečekám, že by četl všechny mé články, jsem raději, když si každý najde to “svoje”.

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   5.2.2019 14:51 (Před 1 rokem)

   Děkuji za připomínku, mrknu na to. 🙂
   Tvoje články mají vždy hlavu a patu a moc hezky se mi čtou, takže bych řekla, že jsi zrovna tyo bloggera, který má na psaní delších článků talent. 🙂

   Odpovědět
 6. Klára Čejková
  4.2.2019 18:16 (Před 1 rokem)

  Tak s tímhle článkem naprosto souhlasím 🙂 Jinak to tvoje “úterý” mě pobavilo, ale mě se tvé logo moc líbí 🙂 Ne každý si dá práci s tím, aby si vytvořil vlastní logo. Logo má za úkol zaujmout a i když někdo napíše, že to vypadá jako “úterý”, tak očividně logo splnilo svůj účel 🙂 Krátké články také nemám ráda, většinou nevím co k nim napsat a tak tyto články nekomentuji. S vyskakovacími okny jsem se naštěstí ještě nikde nesetkala! 😀 Díky bohu. Každopádně tvoje fotka k tomuto článku je naprosto perfektní! ♥ Ty oči!

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   5.2.2019 14:52 (Před 1 rokem)

   Děkuji za pochvalu. 🙂

   Odpovědět
 7. Lucka Stefani
  4.2.2019 18:20 (Před 1 rokem)

  S body určitě souhlasím, osobně často opouštím hodně dlouhé články, ale většinou tím stylem, že se raději na blogu poohlédnu po jiném článku. Samozřejmě ale, když mě první řádky zaujmou, tak přečtu i dlouhý článek 🙂 S vyskakovacími okny zcela souhlasím. No a komentáře, to je kapitola sama o sobě. Asi tak 3 měsíce jsem si myslela, jak komentuji cizí články, ale pak jsem zjistila, že nějakou záhadou se komentář neodešle, jen se aktualizuje stránka. To se mi stává třeba na bloggeru, když ho otevřu v Chromu. V jiných prohlížečích je to naštěstí OK 😀

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   5.2.2019 14:53 (Před 1 rokem)

   To se mi stává taky!!! A vůbec nevím proč. Podle mě je to v nastavení daného blogu. 🙂

   Odpovědět
 8. Džejní
  4.2.2019 18:23 (Před 1 rokem)

  tiez nie som zrovna milovnik clankov, ktore su plne fotiek, ku ktorym su napisane asi tak dve vety. hlavne ked kazda fotka vyzera uplne rovnako a ziadny normalny komentar sa k takemu clanku ani neda napisat.
  to, ze clovek musi mat na pisanie dlhych clankov talent, je rozhodne pravda. niektori ho maju, ale takych ludi nie je vela.
  vyskakovacie okno s tym, ze mam likenut stranku, je neskutocne zlo 😀

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   5.2.2019 14:54 (Před 1 rokem)

   Ano, těch lidí, kteří mají talent na psaní dlouhých článků je fakt pramálo. Většinou, když jdu na blog, kde se s dlouhým článkem setkám, zjišťuji po pár větách, že se ztrácím, že blogger odbíhá od tématu a to není dobře. Většinou se právě ani po jiném článku neohlížím. 🙂

   Odpovědět
 9. Sabča
  4.2.2019 19:49 (Před 1 rokem)

  Nemám ráda vyskakující okna všeobecně. Navíc, když je křížek na zavření miniaturní 😀 Zároveň mi vadí divoké barvy, blikající bannery a sněžení na blogu. Jeden čas jsem viděla i třpytivý kurzor, který po kliknutí na odkaz vystřelil hvězdičky. Šílenost.
  Blog Plný Života

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   5.2.2019 14:55 (Před 1 rokem)

   Na to jest také narazila – děs! 😀

   Odpovědět
  • Tereza Outcry
   5.2.2019 14:55 (Před 1 rokem)

   Malé písmo, písmo, které zaniká v pozadí, příliš velké písmo – to jsem zapomněla dodat. Je smůla, že blogy, které by byly kvalitní, ztratí na těhle základních chybách. 🙁

   Odpovědět
 10. Kája
  4.2.2019 20:45 (Před 1 rokem)

  Vyskakovací okna jsou na zabití, to máš pravdu!

  Odpovědět
 11. Lenka
  5.2.2019 11:35 (Před 1 rokem)

  Vyskakovací okna mi taky vadí, člověk se ani nestihne rozkoukat a už tam na něj vyskakuje spousta věcí, které musí zavírat. 😀 Dlouhé články mi se správným rozdělením fotek a odstavců nevadí, ale když je to ten jednolitý text, tak to také nečtu. Co se týká toho komentování, tak já po pravdě zavírám blog hned, jak vidím, že jede na Wixu, protože ty stránky mají spoustu reklamních lišt, bannerů a hlavně jsou neskutečně pomalé. Myslím si, že základem dobrého blogu je čtivost, přehlednost a dobrá orientace, prostě tak, aby se čtenář cítil dobře. 🙂 Krátké články plné fotek píšu, protože ráda fotím a stejně tak čtu a prohlížím podobné články, to už je podle mě o vkusu a chápu, že se to nemusí všem líbit. 🙂

  I am Lenka

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   5.2.2019 14:56 (Před 1 rokem)

   Nejlepší je, když okno zavřu, na něco na blogu kliknu a objeví se znovu!

   Odpovědět
 12. Barb
  5.2.2019 12:16 (Před 1 rokem)

  Ahoj, s většinou souhlasím něco mě nechává chladnou. Mám už dlouho rozepsaný podobný článek, tak snad se k němu někdy dokopu. Co se týče třeba těch dlouhých článků, tak mě třeba vysloveně vadí, když blogerka páše jen o sobě a ještě se je schopná veřejně litovat a fňukat nad sebou. Vím o jedné populární, která je schopná odbočit k tomuto tématu, jak je na ní svět zlej v každém druhém článku. Co se týče těch krátkých, tak tam mivadí, že jsou většinou reklamní, už mě ani neštve, že ta spolupráce není označená, spíš to, že je některým holkám úplně jedno, co předavaj svým čtenářů, hlavně že za to dostanou výrobek a 3k.

  btw vážně to vypadá jako úterý, ale já bych si toho nevšimla, kdybys to nezmínila :))

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   5.2.2019 14:57 (Před 1 rokem)

   Jeee, napiš mi, která to je. To by mě zajímalo. 😀

   Odpovědět
 13. Ali Čaja z Paláca
  5.2.2019 13:18 (Před 1 rokem)

  Članky typu: Aha co som si dnes kupila. Pozri co som za tento mesiac spotrebovala. Vyfotena krabica z kazdej strany… čo mi to asi došlo? Keď tie članky nemaju nejaku myšlienku, nazor, pointu…
  Dalej mi vadia ťazko zapamätateľné nazvy a uplne najviac nereagovanie na komentare. To ma tam uz potom nikto nevidi, beriem to ako neuctu k citatelom. Ak je clanok dlhy ale má dej, nevadi. Ak je kratky ale nieco ludom povie, tiez moze byt. Nekvalitne fotky mi tiez nevadia ak je text citatelny lebo blog, ak nieco nepropaguje, nie je o obrazkoch.
  Ale to je len moj sukromny nazor.

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   5.2.2019 14:59 (Před 1 rokem)

   Já se snažím na komentáře reagovat, ale mám i “svoje období”, kdy nevím, co bych měla odepisovat, nemám čas a tak dále. Chápu, že tím možná ztrácím na čtenářích, ale na druhou stranu – než odepisovat bláboly nebo odepisovat ve spěchu, je lepší nenapsat nic nebo zpětnou vazbu nechat na později. 🙂
   Za názor děkuji. Super, že se rozjela taková diskuze. 🙂

   Odpovědět
 14. Lucy Villain
  5.2.2019 15:09 (Před 1 rokem)

  Souhlasím s tebou… právě kvůli spoustě výše zmíněných problémů jsem přestala cizí bloky číst, především jsem často narážela na onen blikavý, zbytečně přeplácaný design… o počtu pravopisných či gramatických chyb v textu nemluvě, ale to je už další kapitola 😀

  Jsem si tedy dost jistá, že i na mém blogu je spousta chyb, ale nejde se vyvarovat úplně všemu… každopádně velmi dobře napsaný článek, jen tak dál 🙂

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   6.2.2019 13:27 (Před 1 rokem)

   O chybách se hodlám rozepsat v pokračování 😀 Ani já se jim nevyvaruji, ale jde i o různé překlepy a chyby ve spěchu… Na to jsem echt alergická!

   Odpovědět
 15. Jindra
  5.2.2019 16:19 (Před 1 rokem)

  Mě hodně vadí, když je blog psaný bílým písmem na černém pozadí. Strašně špatně se mi to čte. A když je blig plný reklam a bannerů. Jinak vyskakovací okno (newsletter) mám na blogu taky. Je ale pouze jedno a dá se křízkem zavřít, takže kdo je na blogu poprvé, může ho jednoduše zavřít.

  Odpovědět
  • Lucy Villain
   5.2.2019 16:49 (Před 1 rokem)

   Na tohle bych ráda ještě navázala, já zažila na blogu černé pozadí a tmavě modrý text, to už vůbec nešlo přečíst… musela jsem vše označit a pak to šlo, ale koho napadne, že je to dobrý nápad – nechápu 😀

   Odpovědět
  • Tereza Outcry
   6.2.2019 13:28 (Před 1 rokem)

   Tahle vyskakovací okna potom ale ztrácejí význam. Nejde to přenastavit? Mně třeba vyskakují na blogu, kde jsem zadala email -_- To nechápu. 😀 A pozadí je také kapitola sama o sobě.

   Odpovědět
 16. neverbealone
  5.2.2019 21:45 (Před 1 rokem)

  Rozhodně souhlasím s tím prvním bodem .. strašně mě vytáčí, když bloggerky přidávají sice každý den článek, ale ten obsahuje miliardu fotek, které se ještě ke všemu dvě stě let načítají a pak jsou tam ve finále akorát dvě věty “mám se fajn, tady máte fotky jak jsem byla na kafi tam a tam a tam” 😀 😀 já chápu, že nikdo nemá tak zajímavý život, aby vydal každý den na x řádků, ale tak snad nemusí být tím pádem každý den články 😀

  A s těmi komentáři je to také to samé .. děs. Jinak úvodní fotka mě pobavila 😀 😀 ty oči -.-

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   6.2.2019 10:14 (Před 1 rokem)

   Děkuju, snažila jsem se vystihnout mé pocity. 😀

   Odpovědět
 17. Amanda
  6.2.2019 7:24 (Před 1 rokem)

  Ahoj, poslední dobou mi u tebe na blogu vyskakují neustále reklamy, třeba i několikrát za přečtení článku, pokud klikám. A se svým zařízením nic nemám, zkoušela jsem to i přes PC i přes telefon. Hezký den.

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   6.2.2019 10:13 (Před 1 rokem)

   Ahoj, už jsem to řešila. Zatím jsi druhá, komu se to děje. S blogem nic nemám, ale může to být typem prohlížeče, nějakými puginy, které máš nainstalované nebo třeba virem. 🙂

   Odpovědět
 18. Annie Reprobate
  6.2.2019 22:33 (Před 1 rokem)

  Úplně souhlasím! Já teda zas tolik ostatní blogy moc nečtu (není moc čas), ale když už kliknu na zajímavý nadpis, tak očekávám, že i obsah bude super. Nezklamala si, díky!

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   7.2.2019 8:24 (Před 1 rokem)

   Také děkuji. Milé si tohle číst. 🙂

   Odpovědět
 19. Lucka
  11.2.2019 19:39 (Před 1 rokem)

  Než jsi se zmínila, že někomu tvé logo připadá jako úterý, tak mi to nepřišlo. Musela jsem se hned jít podívat. 😀 Trošku jo, ale doteď se mi to fakt nezdálo… Já třeba mám ráda krátké články, snažím se psát články tak okolo 4-5 kratších odstavců. Je to především proto, že sama nemám ráda čtení příliš dlouhých článků, kde je písmo nahustěné na sebe. Ale zase články o jedné větě a sto obrázcích, tak ty taky nemusím. 🙂

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   13.2.2019 9:14 (Před 1 rokem)

   Také radši píšu kratší články. 🙂

   Odpovědět
 20. supice
  12.2.2019 7:12 (Před 1 rokem)

  U mě nejvíc převažuje 2. bod. Článek mě musí zaujmout po pár větách, jinak ho jen málokdy přečtu celý. Ta moje trpělivost je pěkná potvora.

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   13.2.2019 9:14 (Před 1 rokem)

   Také to tak občas mám. 🙂

   Odpovědět
 21. All About Candy's life
  14.2.2019 8:55 (Před 1 rokem)

  Mě popravdě krátké články a plno fotek nevadí ale text musí mít hlavu a patu.

  Třeba sleduji blogerku, kterou jsem půl roku měla strašně ráda, poslední dobou jsem nestíhala číst její články, jelikož přidává skoro každý den. Včera jsem to projížděla a její text mi popravdě nic nedal. Je to furt jedno a to samé, dneska jsme byli tady dali si tohle a dělali tamto a teď ležíme konečně v posteli protože den byl moc únavný a nachození.

  Já sama takové články přidávám ale fakt jednou za čas… a když už dělám photo diary o místě kde jsem tak aspoň k tomu napíšu něco zajímavého 😀
  A vzhledem blogu souhlasím jednou jsem narazila na černý blog se zelenými písmeny a já myslela, že mi pukne hlava.

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   21.2.2019 7:44 (Před 1 rokem)

   Je ale docela paradoxní, že články na takové téma nikoho číst nebaví a na YouTube se takové video člověk pustí rád. Asi mám další námět na článek. 😀

   Odpovědět
 22. Ann Taylor
  16.2.2019 19:05 (Před 1 rokem)

  Jo, blog, u kterého je vidět, že se autor zasekl v době před deseti lety, to se čte těžko. A vyskakovací a hejbací věci mi taky vadí, dřív mi dost vadily i gify, ale přišla jsem jim na chuť a sama je používám, pokud najdu nějaký skvěle podtrhující obsah. Ale marně přemýšlím, jak jako vypadá úterý?? 😀

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   21.2.2019 7:46 (Před 1 rokem)

   Ono to s tím logem vzniklo tak, že jsem na jednu blogerskou stránku na Facebooku dala svůj blog a poprosila jsem lidi, aby mi řekli názor – co třeba zlepšit, co nechat apod. Asi 90 % lidí mi tam tehdy napsalo, že mé logo vypadá jako úterý. 😀 Proto jsem to napsala. Je vidět, že moji čtenáři jsou v pohodě a vidí v tom opravdu názor blogu a jsem za to opravdu moc ráda. 🙂

   Odpovědět
 23. Sue Diamond
  19.2.2019 14:51 (Před 1 rokem)

  Som rada, že si zmienila aj tie neopísateľne otravné vyskakujúce okná! Lajkni ma tu, sleduj ma tam… Ty kokso, to si o mne vážne niekto myslí, že som neschopná slobodne kliknúť na FB ikonku, ktorá na mňa žmurká minimálne z troch pozícií na blogu? Vážne mi niekto musí sekundu po tom, čo prvýkrát navštívim jeho web, ešte špliechnuť rovno do xichtu okno veľké ako slon so žiadosťou o like? Už len z princípu tam ten like nedám a web radšej zavriem. A čo je ešte otravnejšie, ak to webová stránka robí pri každom jej spustení bez ohľadu na to, či už som tam ten vyžobraný like dala alebo nie… NA FACKU!

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   21.2.2019 7:47 (Před 1 rokem)

   Přesně! A když chci, tak to opravdu udělám. Když jsem ještě měla Instagram, tak jsem tam sledovala dost lidí, které mají blog a nemusela jsem klikat na žádné okno, ale ikonku jsem si zkrátka našla sama. Na vyskakující okna neklikám už z principu, jako ty. 🙂

   Odpovědět
 24. Mariana ARI Drobná
  12.7.2019 9:58 (Před 9 měsíci)

  V úvodu chci říct, že souhlasím se všemi (no fakt) body, které si popsala. Chtěla jsem se víc rozepsat, ale když jsem pročítala komentáře pod článkem, tak mi už přijde, že valná část neli všechno již bylo řečeno. Každopádně si ale myslím, že se jedná o fajn článek, který donutí nejednoho blogera k zamyšlení. 🙂

  Odpovědět
  • Tereza Outcry
   11.8.2019 10:27 (Před 8 měsíci)

   Děkuji za podporu! 🙂

   Odpovědět
 25. Ivana
  5.1.2020 22:08 (Před 3 měsíci)

  Úplně se vším souhlasím, hlavně ty otravné vyskakující okna hned ze začátku mě štvou. Přesně jak píšeš, člověk ještě ani neví, jestli se mu blog líbí a hned to po něm něco chce.

  Odpovědět

Reagovat

Váš email nebude zveřejněn. Povinná pole *

Komentář *


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..