Darujte vzpomínky | Dárky na poslední chvíli

vzpomínky

Doufám, že už máte nakoupené dárky, koukáte na pohádky nebo jste alespoň naladění na vánoční notu. Je mi ale jasné, že někteří se sebevražedně rozhodli vyrazit nakupovat opravdu na tu nejposlednější chvíli, běhají po bytě s balicími papíry a přemýšlí, co udělat místo kapra, protože žádného nesehnali. A to nemluvím o křivém stromečku a později ohořelých závěsech. Tyhle momenty, kdy se nepovede všechno podle předem stanoveného plánu, jsou nakonec nejlepší chvíle Vánoc. Vzpomínky, které si budete chtít pamatovat celý život. A podle mě nejlepší dárek pod všemi stromečky.

Darujte vzpomínky | Dárky na poslední chvíli

Občas se vám ale nepovede vyšvihnout nezapomenutelný breakdown. Při těchto klidných chvílích není od věci rozbouřit vlny a nějakou vzpomínku připomenout. Můžete ji převyprávět, ale mnohem lepší je ukázat, jak to tehdy bylo…

vzpomínky

Na dárek mám 20 minut | DÁREK ZA 0 KORUN

Kdybych měla na dárek tak málo času, vytiskla bych hezkou společnou fotku. Zaznamenaná milá vzpomínka potěší každého. Pokud se k tiskárně nedostanete, budete muset najít flashdisk. Záměrně píšu najít, protože také nevím, kde je. Až se vám to povede, můžete přehrát fotky na něj. Klidně z minulých Vánoc jako pozadí do televize.

vzpomínky

Na dárek mám celý den | DÁREK ZA 50 AŽ 3000 KORUN

Počítám tedy s tím, že stíháte zajít do kamenné prodejny. Moc vám to nezávidím, protože si dokážu představit ty krvelačné lidi nabíhající v davech na regály s posledními kusy zboží. Ale co myslíte, ještě loni jsem pobíhala zmateně jako blbec v tom davu s vámi.

Vzpomínky nejlépe zaznamenáte na instantní fotoaparát. A když ho někomu věnujete, asi ho neurazíte. Navíc máte vyřešené dárky i na další roky, protože mu k němu můžete dokoupit ochranné pouzdro, alba nebo různobarevné náplně.

vzpomínky

Na dárek mám čas i po Vánocích | DÁREK ZA 99 AŽ 399 KORUN

Jestli si chcete nechat obzvlášť záležet, vytvořte přes internet fotokalendář na příští rok. Potěší ještě první týden v lednu. Já jsem si ho objednala ze stránky tiskarik.cz. Tenhle nápad se mi líbí ze všech výše zmíněných nejvíc. Každý týden (případně každé dva týdny, podle toho, který kalendář si objednáte) se vám objeví nová vzpomínka.

Příběh na závěr. 13. 1. 2017 Když jsem do kalendáře nahrávala fotky, zámeček, který jsme si s přítelem dali v Amsterdamu na most lásky, jsem přidala k Valentýnu. Divila jsem se, že je nakonec na jiném místě. Až později jsem si uvědomila, že datum na zámku sedí s datem v kalendáři, a že mě samotnou to vlastně nenapadlo. Děkuji týmu z tiskarik.cz za pozornost a pečlivost. S přítelem nás to moc potěšilo.

Závěrem

Tento článek se trošku vymyká hlavnímu tématu – knihám. Nevěděla jsem, kam jinam by se ale hodil líp. Alba jsou knihy našich významných momentů v životech a píšou náš příběh. Snad mi odpustíte a budete se těšit na článek o knihách.

Mohlo by vás také zajímat:

Kniha úspěchů, cesta k pozitivnímu životnímu stylu

Zdroj fotek: vlastní galerie

7 komentářů na příspěvku: Darujte vzpomínky | Dárky na poslední chvíli

 1. Boudicca
  23.12.2019 23:18 (Před 4 měsíci)

  Vzpomínky dávám ráda. Baví mě fotit a fotky aranžovat, takže kalendáře jsou takové moje klasika, na kterou si rodina zvykla do té míry, že když jsem jednou na Vánoce kalendář vynechala, tak byla mamka regulérně zklamaná. 😀 Ale myslím, že zrovna tisk fotek žádná rychlovka není, pokud si to tedy člověk netiskne doma na tiskárně.

  Krásné Vánoce, Teri! A ať nejsou potřeba žádné dárky na poslední chvíli. 🙂

  Odpovědět
  • outcry
   26.12.2019 8:29 (Před 3 měsíci)

   Měla jsem na mysli právě tisk doma. 🙂 Proto případně flash disk. Kalendáře, jsou super, my jsme si teda pořídili s přítelem, ale měl radost, už mu stojí na pracovním stole. 🙂 Tobě také! 🙂 Díky bohu jsem vše koupila s velkým předstihem. 🙂

   Odpovědět
 2. Katka
  25.12.2019 16:25 (Před 4 měsíci)

  Páči sa mi nápad s fotkou, rada darujem aj darčekové poukazy, ak mi už naozaj chýbajú nápady a dochádza čas. 🙂 Krásne Vianoce. 🙂

  Odpovědět
  • outcry
   26.12.2019 8:30 (Před 3 měsíci)

   Dárkové poukazy jsou také skvělý dárek! 🙂 Tobě také krásné Vánoce!

   Odpovědět
 3. Aires
  26.12.2019 0:21 (Před 3 měsíci)

  Skvělý článek 🙂 Takyjsem se letos rozhodla darovat vzpomínky, jako fotoknihu 🙂

  Odpovědět
  • outcry
   26.12.2019 8:30 (Před 3 měsíci)

   Fotokniha může být také super dárek, to mě nenapadlo. 🙂

   Odpovědět
 4. Joina
  15.1.2020 14:08 (Před 3 měsíci)

  Jo, tohle jsou pěkné dárky. Za každý rok, posledních pár let dostávám roční kalendář v A3. Průběhu každého roku se chodím jen tak fotit, či výlety dělám a mamka vždy vybere 12 fotek a potom mám vzpomínky, jak jsem, kdy vypadala. Je to pěkné 🙂

  Odpovědět

Reagovat

Váš email nebude zveřejněn. Povinná pole *

Komentář *


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..